HeaderSearchForm

Plener w Kamionkach k. Giżycka 25-27 września 2015r.


Plener rozpoczęliśmy w piątkowe popołudnie lotami na motolotni. Widoki okolic wspaniałe. Emocje sięgały chmur, gdyż śmiałkowie latali 400m nad ziemią z prędkością 90km/h.
Piątkowy wieczór z pięknym kolorowym niebem dał przedsmak tego co będzie dalej. 
Sobotni poranek był chłodny i fotograficznie nieszczególny, pozwoliło to jednak na rozpoznanie terenu. Po śniadaniu dyskusja o zdjęciach, diaporamach i fotograficznych planach na popołudnie. Przed obiadem chętni spędzili czas na basenie grając w piłkę wodną i doskonaląc synchroniczne skoki do wody. Popołudniowy plener dał wielkie możliwości fotograficzne - dla każdego coś pięknego. Malownicze niebo i słońce tak zgrały się w czasie, że zachwyciły wszystkich wspaniałym zachodem słońca. Jeśli dodamy do tego jezioro z kamienistym brzegiem i latające żurawie to czy otrzymamy lepszy przepis na piękne zdjęcia?...
Wieczorem spotkanie z Panią Eweliną Aleksiuk - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji (GOKiR) w Wilkasach, Panem Sławkiem Kowalczykiem - Przedstawicielem Nadleśnictwa Giżycko,  ognisko i kiełbaski. Dla niezmordowanych ping-pong oraz wiele ciekawych rozmów w sympatycznej atmosferze.
Niedzielny poranek chłodny, z chmurami, słońcem i mgiełką. Chyba każdy znalazł coś dla siebie...  

Te piękne spotkanie było możliwe, dzięki staraniom Janka Olchówki i Patryka Boguszewicza, którzy byli gospodarzami pleneru.
Podziękowania dla Janka i Patryka za wspaniałą organizację!
GOKiR w Wilkasach sfinansował noclegi dla wszystkich uczestników we wspaniałym miejscu w Kamionkach k. Giżycka,
Pan Sławek Kowalczyk pomógł w przygotowaniu map - za co również serdecznie dziękujemy.
Także dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę na plenerze.

parent menu item not found: "130"