HeaderSearchForm

 

Agnieszka Jóźwiak-Loba

Pedagog i animator kultury. Duchem, ciałem, a przede wszystkim sercem związana z gnieźnieńskim Centrum Kultury „Scena to Dziwna". Matka chrzestna niezliczonej ilości przedsięwzięć kulturalnych i edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Festiwale, wystawy malarstwa i fotografii, koncerty oraz warsztaty artystyczne to tylko niektóre z wielu projektów przez nią zrealizowanych.

Władysław Nielipiński

Kulturoznawca, animator kultury i fotograf. Pracownik Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu wspierający działalność wielkopolskich Klubów i Towarzystw Fotograficznych. Organizator niezliczonej ilości konkursów, plenerów i warsztatów fotograficznych, w tym "Warsztatów dla osób niepełnosprawnych intelektualnie". Komisarz Międzynarodowego Biennale Fotografii Artystycznej "Dziecko". Współpracuje z członkami ZPAF i ST Fotoklubu RP.

Ryszard Sąsiadek - przewodniczący Jury

Pasjonat przyrody i fotografii przyrodniczej. Członek Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu Łódzkiego. W latach 1996-2007 Prezes Okręgu Łódzkiego ZPFP, od 1998 roku członek Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego i Sekcji Ornitologicznej przy Uniwersytecie Łódzkim.

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"