HeaderSearchForm

Patroni

By zaistnieć, Poznańskie Dni Fotografii potrzebują wsparcia. Spójrzcie, proszę, kto nam zaufał i będzie nam w tym roku towarzyszył.
Muzeum ArcheologiczneMuzeum Archeologiczne w Poznaniu – może poszczycić się mianem jednego z najstarszych muzeów w Polsce, bowiem w tym roku świętuje swoje 160-te Urodziny. Będąc naszym wieloletnim partnerem służy nam swoją pomocą i jak co roku otworzy dla nas swe podwoje by PDF mógł pod swoimi skrzydłami zgromadzić liczne grono miłośników fotografii przyrodniczej. To właśnie tam, na ulicy Wodnej 27 spotykamy się niebawem, bo już 25 marca 2017.
 
Muzeum ArcheologiczneSigma ProCentrum – przyjaciel Twojej lustrzanki, zarówno cyfrowej jak i analogowej. Co więcej, spełnia marzenia każdego fotografa umożliwiając nie tylko zakup, ale również testowanie oraz wypożyczanie pełnej gamy optyki marki Sigma. Jako nasz wieloletni partner będzie razem z nami podczas tegorocznych Poznańskich Dni Fotografii.
 
 
Muzeum ArcheologiczneBridgestone – słysząc „Bridgestone" myślisz „opony". I słusznie. Firma ta jest bowiem ich światowej sławy producentem. Co więcej, w tym roku wesprze Poznańskie Dni Fotografii, stając się głównym sponsorem wystaw towarzyszących temu wydarzeniu.
 
Muzeum ArcheologiczneWojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu – sprawia, że zaproszenie na Poznańskie Dni Fotografii dociera do wszystkich spragnionych fotograficznych doznań. WBPiCAK jest nie tylko naszym patronem medialnym, ale i sponsorem Poznańskich Dni Fotografii.
 
 
Muzeum ArcheologiczneMuzeum ArcheologiczneMagazyn Przyrodniczy Salamandra – w bliskich stosunkach nie tylko z fauną i florą, ale i z Poznańskimi Dniami Fotografii, jako patron medialny. Pieczołowicie dba o to abyś nie zapomniał o marcowym spotkaniu z nami.
 
 
Muzeum ArcheologiczneI Like Photo – znajdziesz tam fotografie, które przyciągają wzrok i głęboko zapadają w pamięć. Dzięki temu, że troskliwie objął nas patronatem medialnym, napotkasz tam również informacje na temat Poznańskich Dni Fotografii.
 
 
Dziękujemy, że jesteście z nami!
Zarząd Okręgu Wielkopolskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody
parent menu item not found: "130"