HeaderSearchForm

  • XI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner

Canon Polska - Wizje Natury 2015

canonCanon Polska fundatorem nagród w konkursie „Wizje natury 2015”

Firma Canon Polska, która jest technologicznym partnerem Związku Polskich Fotografów Przyrody już po raz trzeci angażuje się w „Wizje natury”. W ramach tegorocznej edycji przygotowana została specjalna strefa, gdzie można będzie nie tylko zobaczyć i przetestować pełną gamę aparatów i obiektywów Canon, ale także skorzystać z konsultacji w zakresie doboru sprzętu do konkretnych fotograficznych potrzeb. Canon ufundował także nagrody dla laureatów konkursu fotograficznego, który odbywa się w ramach festiwalu.

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma lustrzankę EOS 7D Mark II, czyli aparat wyposażony w 20,2 MP matrycę CMOS APS-C, dwa procesory DIGIC 6 oraz wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne magnezowy korpus. Lustrzanka pozwala rejestrować zdjęcia z szybkością 10 klatek na sekundę, posiada 65-punktowy AF (wszystkie punkty krzyżowe) oraz celownik ze 100% pokryciem kadru.

Druga nagroda to kamera LEGRIA HF G25, która oferuje szerokokątny obiektyw Canon, rozbudowane opcje sterowania ręcznego i wyjątkową jakość dźwięku. Zaawansowana matryca HD CMOS PRO zapewnia dużą skuteczność pracy w słabym oświetleniu i szeroki zakres dynamiczny. Inteligentny stabilizator obrazu doskonale radzi sobie z drżeniem kamery. Automatycznie rozpoznaje rodzaj filmowanej sceny i trafnie wybiera jedno z czterech ustawień optycznej stabilizacji obrazu, co pozwala przeciwdziałać poruszeniom i rozmazaniu zapisywanych ujęć. Szerokokątny obiektyw wideo HD 30,4 mm pomaga kręcić filmy doskonałej jakości i zmieścić w kadrze jeszcze większy fragment sceny.

Za trzecie miejsce przyznana zostanie drukarka PIXMA PRO-100S. Urządzenie korzysta z 8-kolorowego systemu atramentów barwnikowych, który odpowiada za wysoką jakość wydruków w formacie do A3+. Co więcej, za pośrednictwem wtyczki PIXMA Cloud Link zdjęcia można drukować bezpośrednio z serwisów w chmurze i portali społecznościowych, takich jak Facebook, Dropbox, Google Drive™ i OneDrive.

www.canon.pl
 
 
 
parent menu item not found: "130"