HeaderSearchForm

  • XIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner

Fotografia Masterclass - Wizje Natury 2017

Fotografia Masterclass 1 3.pdf
Kwartalnik FOTOGRAFIA MASTERCLASS skierowany jest do osób aspirujących do profesjonalnego zajmowania się fotografią i do entuzjastów cyfrowych technik fotograficznych. Przewodnik zawiera działy poświęcone fotografii portretowej i sytuacyjnej, fotografii przyrody i krajobrazu. Każde wydanie zawiera szczegółowe porady wiodących fotografików i praktyków branży. Świetne, inspirujące zdjęcia - przykłady pomagają zilustrować wyzwania i pokazują sposoby jakim sprostać.
FOTOGRAFIA MASTERCLASS ma być skutecznym wsparciem dla każdego kto interesuje się sztuką i technikami fotografowania i chce osiągnąć sprawność warsztatową na poziomie zaawansowanym. Zamieszczamy też poradniki dotyczące wyposażenia sprzętowego dedykowanego poszczególnym specjalizacjom fotografii i komputerowej postprodukcji.
Prócz wydań regularnych ukazują się także wydania specjalne, dostępne numery PORTRET, OUTDOOR i MAKROFOTOGRAFIA, w przygotowaniu PEJZAŻ oraz PHOTOSHOP & LIGHTROOM dla fotografów.
 
Kwartalnik dostępny jest w salonach sprzedaży prasy EMPiK, Inmedio, RUCH, KOLPORTER, także w wybranych księgarniach oraz w bezpośredniej sprzedaży prowadzonej przez wydawcę bizbi.iai-shop.com
 
 
 
parent menu item not found: "130"